picture

Firma Profili

picture

2004 yılında lüleburgazda kurulan NEVA ELEKTRİK kuruluşundan bu yana orta ve büyük ölçekli firmaların Elektrik tesisat, tadilat, proje, aydınlatma, bakım, onarım, yenileme ve malzeme temini ihtiyaçlarını karşılamaya ve müşteri odaklı çözümler üretmeye yönelik hizmetler vermektedir.

NEVA ELEKTRİK, Kurumsal yapılanmasını proje geliştirme çözüm üretme, ürün sağlama ve teknik destek konularında hizmet verecek şekilde gerçekleştirmektedir. Deneyimli kadrosu ile kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen NEVA ELEKTRİK müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için her geçen gün kalite standartlarını daha yüksek seviyelere taşımaktadır.

200 metrekare teşhiriyle PHILIPS, SİEMENS, LEGRAND, MAKEL, OSRAM, GENERAL, AUDIO marka sektöründe tanınmış kaliteli ürünleri sunmakta, şık ve kullanışlı AVİZE, ABAJUR, APLİK, çeşitleriyle ev ve işyerlerinin görüntü ve aydınlatmasına zerafet katmaktadır.

Diğer bir sektör olan ısıtma sistemlerinde kullanılan REZİSTANS, TERMOSTAT, YANMAZ KABLO çeşitlerinin yanında VARTA marka şarjlı ve normal pil çeşitleri ve geniş ürün yelpazesi ile Elektrik adına akla gelebilecek her türlü ürünü bünyesinde bulundurmakta temin ve tedarik edebilmektedir.

picture